EBT Vídeň

07. 05. 2014

Registrace je v plném proudu. Ať už tady na webu seriálu nebo FB skupiny EBT anebo se přímo obrátit na Dariusze Nahrebeckého, který turnaj ve Vídni zastřešuje. Kontakt na něj office@kumpoo-badmintontour.at a tel i další detaily najdete v přiložené pozvánce.

Nadále platí za včasnou registrace dárek a navíc v případě Vídně také další dárek, cesta Brno-Vídeň-Brno zdarma! Samozřejmě jen pro omezený počet včas zaregistrovaných.

S dotazy na registraci se můžete obracet rovněž na další členy organizačního týmu, především: Zdeněk Doložílek, Petr Komarovský, Vlado Uhrin, Helga Dužeková

Ve Vídni se účastníci mohou těšit nejen na příjemnou 8-kurtovou halu, ale rovněž na skvělou mezinárodní účast hráčů jak z Rakouska, tak i řadu hráčů, kteří ve Vídni dlouhodobě žijí a pracují.

Svoji účast již potvrdila početná skupina hráčů z Asie (Japonsko, Indie, Vietnam, Čína).

A nejen vzhledem ke vzdálenosti se do Vídně chystá silná a početná skupina hráčů ze západního Slovenska. Herní systém zůstává samozřejmě stejný jako v Brně, tedy základní část švýcarským systémem a zápasy play-off pavoukem. Snad jedinou drobnou změnou může být spojení obou kategorií singl mužů v případě nízkého počtu účastníků v kategorii mužů nad 40 let.

Vyhodnocení obou kategorií však proběhne samostatně, takže v žádném případě nebudou obě kategorie ošizeny o hodnotné ceny a body do žebříčku.

Jistě si nenecháte příjemný turnaj Vídni ujít!

Těšíme se na Vás ve Vídni

Darek, Zdeněk, Petr, Vlado, Helga, Katka

Alivictus Badnex SC Fajne Garmin Badec.cz